20180617_174255.jpg
Ahoj holky, mimiska máte nádherný :srdce: "@Lucie343":https://www.emimino.cz/profil/lucie343/ segra teď byla s malou u doktorky, řádí prý 6.nemoc, ale jim se z teplot vyklubal po 2 dnech zoubek a ne jednička, ale čtyřka :think: Jinak nám v sobotu budou 3 měsíce, odhaduju 6kg, kontrola příští týden. Malá není dudlíková a kojíme přes den co 2h, si to asi kompenzuje ;) se těšim až začnou příkrmy a protáhnou se jí intervali. Kočárku moc taky neholdujem, pořídili jsme nosítko. Na prdíky davame feniklový čajík, začinali jsme Infacolem, pak Babycalm a teď 2 týden jen tej čaj a masírujem bříško. Užívejte, rostou neskutečně rychle
- Autor: JarčaZ
- Vloženo: 17.07.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána