32def3b29c6fb2ee38dadf26991d1559.jpg
Dobrý den, máte někdo zkušenost se sérií besta? Poměr ceny a kvality? Nechal si někdo něco podobného udělat třeba u stolaře?
- Autor: pijavice
- Vloženo: 02.08.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána