received_239461303564568.png
Dobrý den, najde se tu nějaká dobrá duše která by mi řekla Jestli byla ovulace a kdy ? Začala jsem teplotu měřit později tak nevím jestli s toho něco jde vyčist.Mockrat děkuji ????
- Autor: monovera
- Vloženo: 10.08.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána