Zpět na web

  • načítám...

received_239461303564568.png

Dobrý den, najde se tu nějaká dobrá duše která by mi řekla Jestli byla ovulace a kdy ? Začala jsem teplotu měřit později tak nevím jestli s toho něco jde vyčist.Mockrat děkuji ????

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...