CIMG2765.JPG
[citace] **"@PitbulLenka":https://www.emimino.cz/profil/pitbullenka/** píše: "@laducha":https://www.emimino.cz/profil/laducha/ Mě to vůbec nevadí, ani je skoro nevnímám a při mazlení nepřekáží :mrgreen:... Kluci jsou zase větší pohodáři a mazlivci ;) [/citace] Já vím, měla jsem i kluky. Holky jsou takové šmejdilky a zvědavky.
- Autor: laducha
- Vloženo: 12.08.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána