IMG_20180829_185017.jpg
Zdárec...máme trojkombinaci perego books s jet, elite lux. No používáme dva měsíce a nemůžeme říct že jsme úplně spokojeni. Odpružení je mizerné, kočárek poměrně dost drncá. Nájezd na obrubníky je horor - nutno zastavit a šlapkou (dole uprostřed) zvednout přední kola (nelze zvednout madlem, nebo minimálně mi to přijde tak, že se kloub madla hodně namáhá). Odpružení u zadních kol je hodně tuhé proto nejde zvedat, nejde nijak houpat. Na nerovnostech hodně drncá. Možná by pomohlo promazání a ty přední terénnější kolečka. Jinak se kočár zasekává na nerovnostech. Zvedání předních kol na minimálních nerovnostech je nutností ale jak píšu, ne přes madlo... Co se musí nechat je skvělá manipulovatelnost a ovladatelnost (na hladkých površích), skládání do auta skvělé. A design na jedničku. Museli jsme koupit i prodlužky na madlo neboť jsme si do kočáru kopali, což ale taky přidalo na kodrcání a vůlích na madlech (přibyl další spoj). Má někdo podobné pocity? Odpruižení zadních kol kdyby nebylo tak tuhé tak by to byl asi supr kočár bez chyby. edit - dokoupili jsme přední off road kola - velikost asi jako ty zadní. Kočár nyní projede vše, na nerovnostech super. Problém je že tyto offroad kola jsou zaaretovaná, tudíž ve městě nepoužitelná (při prudkém zatáčení je nutno zvednout předek na což je madlo dosti vratké). Takže nutnost vozit s sebou i ta malá otočna na přezutí - přezutí je rychlé a snadné. Nevýhodou je cena - dvě offroad kola 1900kč :-( Možná se vše zlepší až nasadíme sportovní korbu a změní se těžiště. Nerozumím tomu že není k dispozici nastavení tuhosti na zadních pružinách...podle mě nic složitého...
- Autor: cibet
- Vloženo: 30.08.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána