Zpět na web

  • načítám...

40079375_456776851509534_6143420897590250852_n.jpg

"@Iveta 23":https://www.emimino.cz/profil/iveta-23/ teď tam už moc narváno nebude, tak klidně můžete řešit ubytování až na místě. Moře tam je opravdu na pohodu, a ještě minulý týden bylo i celkem teplé. Moje tata na Krku žije a zrovna včera mi posílala fotku z koupání v moři. Vůbec se toho nebojte. Na výlety můžete jezdit po Krku, do hlavního města Krk, pak vinařská vesnička Vrbonvik, přístav v Punatu. Všechno to je malé, ale malebné, s malými dětmi ideální. Na ukázku koukněte na dvě fotky z Bašky, foceno minulý týden.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...