Zpět na web

  • načítám...

NUNA-PEPP-COLOURS-web-4533-xl.jpg

  • Autor:
  • Vloženo: 28.12.11

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
neloš
30.3.12 19:31

To je pastva pro oči. Já mám skoro rok sand a musím říct, že dnes bych vzala hnědou nebo černou nejen kvůli praktičnosti,ale barevná se tak nějak ohledí kdežto tmavá je in pořád.

  • Upravit