NUNA-PEPP-COLOURS-web-4533-xl.jpg
- Autor:
- Vloženo: 28.12.11
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Velikost písma:
neloš
30.3.12 19:31
- Upravit
To je pastva pro oči. Já mám skoro rok sand a musím říct, že dnes bych vzala hnědou nebo černou nejen kvůli praktičnosti,ale barevná se tak nějak ohledí kdežto tmavá je in pořád.