Zpět na web

  • načítám...

IMG_20181003_135709.jpg

"@Citronkalekninka":https://www.emimino.cz/profil/citronkalekninka/ Hm… tak je negativní. Čili návštěva ginekologie je jistá. Vyvolávačku to bude zas chtít :,( :,( Kua…. Tak se zas bude moct snažit. A aspoň mi vydá ty testy.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...