Zpět na web

  • načítám...

A9587353-9AF9-4ABF-A43A-3203C966D23E.png

"@Nicky B":https://www.emimino.cz/profil/nicky-b/ no ty propady teplot obcas mivam, cert vi :-) Treba tady. Ona draha polovicka neoplyva pohyblivosti....ma jen 3% progresivne pohyblivejch a norma je 32+ Taky nechapu, jak jsem mohla otehotnet, odjel a rozchazely se ovu testy s bt. Takze jeho 3% cekala asi 5 dni. Nechapu to, necekala jsem to :-D

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 11.10.18

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...