11540(1).jpg
Do auta :-)
- Autor: wwwberuskacz
- Vloženo: 07.01.12
Velikost písma:
6.6.12 22:18
Jé tu máme. Je hezká, jen jsem na druhou tlapku musela přišít ještě přícucku, pač na tý jedný nebl vůbec vidět ten nápis.
- načítám...
- Zmínit
7.6.12 09:22
@lleennttiillkkaa No, já to právě slyšela, že hodně padá.. Tak uvidím, jak se ještě rozhodnu ![]()
Ale pořád vede.. je prostě nejkrásnější
![]()
- načítám...
- Zmínit