Zpět na web

  • načítám...

11540(1).jpg

Do auta :-)

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
27265
6.6.12 22:18

Jé tu máme. Je hezká, jen jsem na druhou tlapku musela přišít ještě přícucku, pač na tý jedný nebl vůbec vidět ten nápis.

  • načítám...
  • Zmínit
3680
7.6.12 09:22

@lleennttiillkkaa No, já to právě slyšela, že hodně padá.. Tak uvidím, jak se ještě rozhodnu :-)
Ale pořád vede.. je prostě nejkrásnější ;-)) :mrgreen:

  • načítám...
  • Zmínit