100_0378.JPG
Jsem moc malinkatý
- Autor: eva_j
- Vloženo: 10.01.12
Velikost písma:
10.1.12 16:06
Je nádhernej, mám slzy v očích, mám doma měsíční miminko a tohle mě prostě dojímá.Přeji hodně zdraví a štěstí… ![]()
- načítám...
- Zmínit