Zpět na web

  • načítám...

100_0378.JPG

Jsem moc malinkatý

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
3707
10.1.12 16:06

Je nádhernej, mám slzy v očích, mám doma měsíční miminko a tohle mě prostě dojímá.Přeji hodně zdraví a štěstí… :hug:

  • načítám...
  • Zmínit