20181207_152646.jpg
"@Hanullak":https://www.emimino.cz/profil/hanullak/ Tak mám ten těhotenský pás. Nabízeli mi v lékárně dva druhy. První byl takový vepředu trochu širší pásek, ale když paní viděla břicho a slyšela, ve kterém jsem měsíci, tak šla pro větší krabici :lol: Tenhle drží břicho zespodu, takže jej jakoby nadlehčuje, ale nestahuje (jako to dělají těhotenské kalhoty s vyšším pasem). Na bocích má široké stahovací gumičky na suchý zip, takže se jednoduše upne a výborně drží. A přes záda je hodně široký a vyztužený (je nějaký speciální proti bolestem zad). Já ho nakonec ale zvolila spíše proto, že ten malý pásek mi přišlo, že nemůže nic moc udržet. Jedno dítě možná, ale dvě pochybuji. Pokusím se přidat fotku... Hned jak jsem si ho v lékárně zkusila, tak jsem si ho nechala a řekla jim, ať mi dají do tašky jen krabici. Bylo to tak pohodlné, že jsem v tom šla rovnou :palec: Neříkám, že je najednou příjemné chodit a že půjdu na výlet, ale to mnohem lepší. Takže můžu určitě doporučit. :) Jediné mínus je cena, protože je dost drahý. Tak doporučuji si ho v lékárně vyzkoušet a rozhodnout se podle toho, jak moc vám pomáhá a co do toho chcete dát...
- Autor: Thea42
- Vloženo: 07.12.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Pás
Já mám tento objednaný přes lékárnu a je super též
akorát cena je nevýhoda no. Chodím na cvičení do porodnice a tam mi řekla že jestli to není úplně akutní bolest tak nenosit dlouho že by ty svaly ochabli úplně. Takže nosím zatím jen na delší výlety nebo když déle stojím. ![]()
- načítám...
- Zmínit
@Ilike27 To vypadá podobně, jako ten můj
Neříkali mi, že se má nosit jen občas, ale dává to smysl
Já tedy delší výlet a déle stát už nezvládnu, takže si ho beru, abych vůbec byla schopná chodit. Ale budu se tedy snažit alespoň doma během dne občas pohybovat bez něj ![]()
Co se týče břišních svalů, tak stačila viróza, kýchání, smrkání a mám je namožené i bez cvičení ![]()
- načítám...
- Zmínit
@Thea42 tak jasny
já třeba dnes taky nemůžu bez něj nějak se mi tlačí nahoru a bolí mi páteř i žebra. Říkala právě když to není akutní tak nenosit pořád ale je mi jasné bude hůř ![]()
- načítám...
- Zmínit