hrbolek.jpg
Ideální zobrazení je takhle. Nemůžu si pomoct, úvodní foto je sice správně zboku, ale nevidím tam nic.
- Autor: ugluk
- Vloženo: 29.12.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Ideální zobrazení je takhle. Nemůžu si pomoct, úvodní foto je sice správně zboku, ale nevidím tam nic.
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána