P_20190130_080846.jpg
"@prach92":https://www.emimino.cz/profil/prach92/ tyy jo uz mate vsechny zuby jo? My jich mame asi jen 12 zatim. Taky jdeme na 18m prohlidku 18.2. Spalnicky uz teda nastesti mame za sebou :) ale dle domaciho mereni ma cca 11kg a 83cm :) leti to hrozne,ja uz pomyslim na dalsi,asi zacnem v zari tvorit at mame zase srpnatko:blush: :grinning:
- Autor: Ajuszka
- Vloženo: 06.02.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána