15511743013691590866464.jpg
[citace] **"@Kriss Tina":https://www.emimino.cz/profil/kriss-tina/** píše: Nesmíš mít přerybováno, když je jich moc, tak se budou vzájemně napadat a zabíjet, protože si přirozeně chtějí udržet nějaký poměr- počet ryb X množství vody, potravy, úkrytů.... Pokud máš víš druhů ryb tak je zas fajn nastudovat které se spolu snesou, jsou druhy co vypadají neškodně, ale pak ti sežerou během pár dní třeba celé hejno drobnějších rybek. Pak se mezi sebou perou samecci o samičky, tak je lepší mít převahu zenskejch :) [/citace] No máme tam malé samičky živorodky, které se nedávno narodily a ty jsou úplně v pohodě, a když dáme toho gold molly do druhého akvárka, všichni jsou úplně v pohodě nenahánějí se nebo podobně. :D
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 26.02.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána