image.jpg
Ahoj holky, muj doktor mi nechce rict, jakeho pohlavi me dite je. Podle nej je to proti prirode. Muzete mi prosim poradit? :) moc vam predem dekuji za rady, jsem ve ctvrtem mesici a rada bych to vedela...
- Autor: StSofie
- Vloženo: 11.03.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána