Zpět na web

  • načítám...

image.jpg

Ahoj holky, muj doktor mi nechce rict, jakeho pohlavi me dite je. Podle nej je to proti prirode. Muzete mi prosim poradit? :) moc vam predem dekuji za rady, jsem ve ctvrtem mesici a rada bych to vedela...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...