Zpět na web

  • načítám...

PART_1554191631315.jpeg

Ahoj,holky jsme tu nová. Mám dotaz vidíte taky na testu ducha? Nebo už mám opravdu vidiny. Je to z dnešního rána. Ale dneska večer jsme začala krvácet,ale není to asi úplně menzes mi přijde... Mám to strašně málo. Nevíte co to může být. Děkuji a snad nepíšu blbosti.

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 02.04.19

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...