PART_1554191631315.jpeg
Ahoj,holky jsme tu nová. Mám dotaz vidíte taky na testu ducha? Nebo už mám opravdu vidiny. Je to z dnešního rána. Ale dneska večer jsme začala krvácet,ale není to asi úplně menzes mi přijde... Mám to strašně málo. Nevíte co to může být. Děkuji a snad nepíšu blbosti.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 02.04.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána