Zpět na web

  • načítám...

20190424_150039.jpg

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
Jančakecalka
23.1.20 16:40

Jé, už aby to tu bylo :D
Sice mi zima nijak nevadí, ale mám ráda kvetoucí kytky a stromy :srdce:

  • Upravit
193
23.1.20 18:11

Mám všeobecně nejradši jaro. Není ani zima, ani zima. Je zkrátka tak akorát ;)

  • načítám...
  • Zmínit
Jančakecalka
27.1.20 15:43

@Cullenka19 Jaro mám taky ráda, ale možná ještě víc se mi líbí podzim, ty barvy :palec:

  • Upravit