20190424_150039.jpg
- Autor: Cullenka19
- Vloženo: 24.04.19
Velikost písma:
Jančakecalka
23.1.20 16:40
- Upravit
23.1.20 18:11
Mám všeobecně nejradši jaro. Není ani zima, ani zima. Je zkrátka tak akorát ![]()
- načítám...
- Zmínit
Jančakecalka
27.1.20 15:43
@Cullenka19 Jaro mám taky ráda, ale možná ještě víc se mi líbí podzim, ty barvy ![]()
- Upravit
Jé, už aby to tu bylo

Sice mi zima nijak nevadí, ale mám ráda kvetoucí kytky a stromy