koláž 2.jpg
Bezprsťáky a šála k pecičkové čepuli na majitelce :))
- Autor: barierka
- Vloženo: 31.01.12
Velikost písma:
13.3.12 19:49
Omlouvám se, ale všimala jsem si až teď.
Návod na rukavice je odtud http://www.mimibazar.cz/navod.php?…
a čepice je z hlavy. Je to pecičkový vzor. ![]()
- načítám...
- Zmínit