Zpět na web

  • načítám...

koláž 2.jpg

Bezprsťáky a šála k pecičkové čepuli na majitelce :))

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
3489
11.2.12 10:18

krásná práce, nemáte někde návod jak na čepku a rukavičky, děkuji

  • načítám...
  • Zmínit
899
13.3.12 19:49

Omlouvám se, ale všimala jsem si až teď.
Návod na rukavice je odtud http://www.mimibazar.cz/navod.php?…
a čepice je z hlavy. Je to pecičkový vzor. :))

  • načítám...
  • Zmínit