Zpět na web

  • načítám...

3594A358-926D-4AB5-80E2-C518476CF5E3.jpeg

Ten dolni je ted z vecera. 8o :nevim: Jako vidim tam neco a je to lehce ruzove. Jsem 28. DC a cykly mivam 29-33dni dlouhe. [citace] **"@Biton":https://www.emimino.cz/profil/biton/** píše: "@janka23":https://www.emimino.cz/profil/janka23/ jj...já vím...myslela jsem to tak, že paní třeba testovala 12DPO, ale bohužel na fotu je negativní test...ale když napíše, že je 4 dny před ms, tak nám to přijde brzo [/citace]

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...