Zpět na web

  • načítám...

IMG_20190816_193159.jpg

"@Helca83":https://www.emimino.cz/profil/helca83/ Moooc se omlouvám, úplně jsem zapomněla dáz vědět, jak jsme dopadly :oops: :( Císař plánovaný opravdu dopadle přesně podle plánu a bez komplikací :lol: Naše Melisa se narodila 7.8.19 takže zítra je s námi přesně šest týdnů :srdce: Na JIPce jsem si poležela jen pár hodin, protože bylo třeba uvolnit místo akutnějším případům. Daly nás s malou společně na pokoj třetí den od operace a přiznám se, že jsem byla ráda, protože bych se o ni dříve asi nezvládla celkově postarat, takže třetí den byl akorát. Musela jsem tedy nastoupit už den před plánovaným císařem a jak jsem se "strachovala" o mobil na JIPce, nebyl vůbec problém a sestřička mi ho hned připravila, nu pár hodin jsem ho stejně neudržela :P Domů nás pustily pátý den, musely jsme čekat na ortopeda specialistu do pondělí, protože měla malá špatný nález na kyčlích hned po porodu, což se bohužel potvrdilo, takže bojujeme :( Je úžasná, ale je to totální kolotoč, nic nestíhám :mrgreen:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...