Zpět na web

  • načítám...

IMG_20190924_152303.jpg

Ahojda, zkoušela jsem udělat test Lady Max a zhruba po 20 minutách se na něm zobrazila lehce druhá čárka, nebo spíš pidi čárka, nejde pořádně vyfotit..chci se zeptat na názor tohoto testu? Děkuji

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 24.09.19

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...