IMG_20190924_152303.jpg
Ahojda, zkoušela jsem udělat test Lady Max a zhruba po 20 minutách se na něm zobrazila lehce druhá čárka, nebo spíš pidi čárka, nejde pořádně vyfotit..chci se zeptat na názor tohoto testu? Děkuji
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 24.09.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána