IMG_20191016_174006.jpg
Dobrý den, měla bych takový dotaz. Dnes jsem si na mém tříměsíčním miminku všimla, že se mu v očích udělaly nějaké hnědé skvrny... Všimla jsem si toho hned, jelikož má malá na světlu hodně světlé oči. Nevíte někdo co by to mohlo být? Přikládám fotky.. (jedna fotka je s označením kde se skvrna nachází, druhá bez pro lepší pohled) je možné že jí oči jdou do hněda nebo co to má být:( myslím si že na to aby ztmavly jsou moc svetle.. moc děkuji :srdce:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 16.10.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána