Zpět na web

  • načítám...

AC1D1894-097C-475B-91DC-3F5AD9E6E6C2.jpeg

Dobré zprávy dámy :srdce: srdíčko bušilo jako o život. Dostali jsme Reproméďu a už mě předali k mojí doktorce. Jinak podle ultrazvuku jsem 6+3tt. Jsem nesmírně šťastná :srdce: :srdce: :srdce: Jak se daří vám?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...