20191106_171024.jpg
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s podrůstáním nehtu od nehtového lůžka - viz. foto. Dceři (6 let) se to udělalo na ukazováčku a palci a tvrdí, že se tam neuhodila. Může to být nedostatkem vitamínů? Nevíte někdo proč se to dělá? Prý ji to nebolí. Děkuji
- Autor: Bella13
- Vloženo: 06.11.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána