Zpět na web

  • načítám...

20191106_171024.jpg

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s podrůstáním nehtu od nehtového lůžka - viz. foto. Dceři (6 let) se to udělalo na ukazováčku a palci a tvrdí, že se tam neuhodila. Může to být nedostatkem vitamínů? Nevíte někdo proč se to dělá? Prý ji to nebolí. Děkuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...