Zpět na web

  • načítám...

E9D267F5-3126-475A-879E-53DF160F938A.jpeg

"@maminka189":https://www.emimino.cz/profil/maminka189/ Mám tu toho mluvícího (mačkacího) pejska po dcerce. Hodil by se? :think: Trochu zlobí kontakt u ouška, funguje, ale musí se správně zmáčknout. Jinak je v pořádku :*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...