5B32DE3F-28B4-45DF-B62C-DAB4F92849A8.jpeg
Holky gratuluji k :heart:️. A Lefinečce ke dvěma srdíčkům. Překvapení bylo veliké, že jsi měla zavedené jen jedno embryo a čekáš jednovaječky nebo jsi měla zavedené dvě a čekáš dvojvaječky? Super zprávy. Já dnes byla u své dr. Vše také v pořádku. Za 14 dní jdu zase a už si odnesu i průkazku. Screaning budu mít nejspíš v prvním únorovým týdnu...
- Autor: Osssisss
- Vloženo: 13.01.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána