Zpět na web

  • načítám...

5B32DE3F-28B4-45DF-B62C-DAB4F92849A8.jpeg

Holky gratuluji k :heart:️. A Lefinečce ke dvěma srdíčkům. Překvapení bylo veliké, že jsi měla zavedené jen jedno embryo a čekáš jednovaječky nebo jsi měla zavedené dvě a čekáš dvojvaječky? Super zprávy. Já dnes byla u své dr. Vše také v pořádku. Za 14 dní jdu zase a už si odnesu i průkazku. Screaning budu mít nejspíš v prvním únorovým týdnu...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...