Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200130_132054.jpg

"@Katuška199":https://www.emimino.cz/profil/katuska199/ Ano úplně od narození :blush: Když se prcek narodil, tak už bylo dost teplo, takže byl v kočárku jenom se slabou dekou a hrozně by tam lítal. Tak jsme pořídili tento polštářek a byli jsme spokojeni Na fotce už je ale větší, jako prcka ho tam nemám takhle vyfoceneho

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...