IMG_20200130_132054.jpg
"@Katuška199":https://www.emimino.cz/profil/katuska199/ Ano úplně od narození :blush: Když se prcek narodil, tak už bylo dost teplo, takže byl v kočárku jenom se slabou dekou a hrozně by tam lítal. Tak jsme pořídili tento polštářek a byli jsme spokojeni Na fotce už je ale větší, jako prcka ho tam nemám takhle vyfoceneho
- Autor: Tynulda
- Vloženo: 30.01.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána