Zpět na web

  • načítám...

87855825_523286628318317_7726935826688376832_n.jpg

Zdravím, máme objednaný Moon Nouva 2020 Navy. Zkoušeli jsme ho asi hodinu v obchodě a jsme s manželem z něho nadšený. Jelikož jsem menší tak se ke mě hodí ideálně. Je krásně ovladatelný i jednou rukou, dá se s ním točit i na místě a nepřeklopí se. Jde snadno skládat a korbička jde lehce oddělat a je hrozně lehounká na přenesení i s miminkem. Paní nám v obchodě nejdřív ukazovala model 2019 v takové džínově modré barvě, ale tenhle jsem si zamilovali na první pohled :srdce: Zrovna jsme si k němu objednali i autosedačku Cybex, která na to jde přidělat. Přikládám fotky z obchodu.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...