Zpět na web

  • načítám...

IMG_20190714_081106.jpg

Jenom dodám, že teda nejsem žádná profi cukrářka, ale udělala jsem synovi k prvním narozkam nepeceny dort z piskotu, ovoce, smetany a jogurtu a figurku krtka jsem vymodelovala z doma udelaneho marcipanu ;)... Nebyl dokonaly, ale libil se i tak :D Kdyz jinak peces sama, tak to zmaknes i ted :kytka:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...