Screenshot_20200317_092344_com.omesoft.basalbodytemperature.jpg
Oživuji diskusi. Co myslíte? je naděje, že k ovu došlo? Ten druhý pokles mě trochu děsí :think:
- Autor: Sally87
- Vloženo: 17.03.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána