Screenshot_20200308_101303_cz.mamapp.jpg
[citace] **@Anonymní** píše: Dobrý den, před 4 dny jsem měla HCG 3000J, dnes přesně po 4 dnech opakovaný odběr. Jaká by by měla být hodnota pokud se píše, že nad 6000j což mělo být cca před 2 dny to může stoupat až po 4 dnech? :oops: vůbec nevím jako hodnotu brát ještě v pořádku :think: [/citace] Ahoj já měla takovou tabulku a i psaní a když je to nad 1200j tak poté se růst zpomaluje a roste co 72-96 hodin myslim. Posílám ti sreen dle čeho jsem se orientovala já. A jaký den dnes jsi po ovulaci či transferu? Takto se to může pohybovat.
- Autor: Vejalu
- Vloženo: 19.03.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána