1-pivní-láhev-SolidWorks-tutorial-bottle-tips.jpg
[citace] **"@Pavla-74":https://www.emimino.cz/profil/pavla-74/** píše: Hoši, hoši, nehledejte v tom vědu jako Dr. Uzel. My ženy, dívky, holky, pokud se o vašem nádobí někdy bavíme, tak vždycky : "Jak ho má tvůj Pepa velkej?" "No dlouhej 19cm a tlustej 5,5 cm" ( velikost od "@Budoucí007":https://www.emimino.cz/profil/budouci007/, ten uzenář ze 7 tř. ZŠ ) Tlustej vždycky pro nás znamená průměr, protože si to každá umí představit. Přepočítat obvod na průměr? :lol: To naznačíme palcem a ukazováčkem. Stejné je tu Vás pánové, když se bavíte o našich krásných ňadrech : "Hele Pepo, jak má Tvá Máňa velký kozy?" "Maruš má trojky" - nebo Pepa snad říká : "Maruš má 85C" Já už raději končím tuto diskuzi, nebo se za chvíli budete pitvat v tom, jak se měří klitoris. :mavam: [/citace] Tak jo ty rozume. Přijď nás zase někdy oblažit svými analýzami. Třeba, že pivní lahev má výšku 19cm :lol: :mavam: :pankac:
- Autor: Budoucí007
- Vloženo: 29.03.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána