Zpět na web

  • načítám...

Ruzi.jpg

Znáte tyhle dětské brýlové obruby? Www.byby-hippo.cz za mě tedy pecka. Konečně obruby co jsou zahnuté za uši, takže nepadají a ani nepotřebují stopery a ten silikonový výškově nastavitelný nosník vypadá úplně bomba. Že by konečně nebyly otlaky nosíku. A líbí se mi, že jsou dva druhy nosníku, takže ještě může člověk dítěti vyzkoušet, ktetý bude sedět lépe. No prostě peck dle mého. Snad nevadí, že jsem stáhla fotky z toho shopu...

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 03.04.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...