Ruzi.jpg
Znáte tyhle dětské brýlové obruby? Www.byby-hippo.cz za mě tedy pecka. Konečně obruby co jsou zahnuté za uši, takže nepadají a ani nepotřebují stopery a ten silikonový výškově nastavitelný nosník vypadá úplně bomba. Že by konečně nebyly otlaky nosíku. A líbí se mi, že jsou dva druhy nosníku, takže ještě může člověk dítěti vyzkoušet, ktetý bude sedět lépe. No prostě peck dle mého. Snad nevadí, že jsem stáhla fotky z toho shopu...
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 03.04.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána