Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200505_114252.jpg

Mám dotaz ohledně květin co jsem si objednala na internetu. Objednávala jsem z Kruhu a Puškvorce a květiny i bobuloviny co došly byly krásný a tak jsem se nechala ukolébat a objednala jsem si i květiny z jiného eshou. Moc jsem chtěla Floxy a když jsem už objednávala vzala jsem si i nějaké Denivky a Ismene. To co mi došlo bylo hrozný, vše z Polska balené v zataveném igelitovém pytlíku a ty Foxy jsem tam nemohla ani najít podle vyjádření paní je to normální a vše je jak má být. Přiložím i fotografie, na první jsou Floxy pak Denivky a na konec Ismene. Ráda by jsem znala i názor někoho jiného, děkuji.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...