Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200518_055701.jpg

Ahoj holky, od úterý jsem měla na testu ducha, v pátek čárku to byl den očekávané MŠ,28dc a dnes třetí den po MS jsem si udělala Digi test a 10 jiný. Digi vyšel pozitivni, týdny mi nesedí jelikož jsem měla obuv 1.5. a dnes je 18. Ale desítkového moc nesili. Co myslíte. Přidávám foto 10testu z pátku a dneska.

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 18.05.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...