6B40D87A-DBE6-4695-8F25-75134C45636C.jpeg
Ahoj holky prosím, já jsem už z toho úplně blbá a hlavně slepá... 15 DPO, vidíte tam některá ducha? Ja osobně vidím bílo ale při určitém uhlu jako kdyby tam duch byl... Děkuji :think:
- Autor: Daniela095
- Vloženo: 15.06.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána