Zpět na web

  • načítám...

velikost.jpg

Dobrý den, poradil by mi někdo, jak vybrat velikost oblečení prosím? Poprvé si chci objednat přes internet a nechytám se. Mohl by mi někdo předat prosím zkušenost? Ráda bych si koupila tyhle šaty- jsou z ebay. Tabulka velikostí píše...(viz. obrázek). Jak vybíráte velikost? Nevím si rady. Prosím, zasvětil by mě někdo? Řeším dilema přes prsa... Mám v prádle 88cm, nevím, jestli objednat 92 cm nebo 96cm? Jak na to jdete? Děkuji za rady.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...