Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200718_100837.jpg

Ahoj holky, u nás moc nového není. Dnes jsem sestavila postýlku a Kája vyrábí na zahradě velkou domeckovou postel a v té budu v pokojíčku spát já :mrgreen: posílám zatím foto postýlky malé a pak nahraji tu home made :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...