IMG_20200718_100837.jpg
Ahoj holky, u nás moc nového není. Dnes jsem sestavila postýlku a Kája vyrábí na zahradě velkou domeckovou postel a v té budu v pokojíčku spát já :mrgreen: posílám zatím foto postýlky malé a pak nahraji tu home made :)
- Autor: Lamicka2016
- Vloženo: 18.07.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána