C4C74C91-01AA-4911-850C-C3FEE5748CBB.jpeg
Ahoj holky, Chtela bych se zeptat na ovulaci. Cyklus mam vzdy 24-26 dnu. Dnes jsem 9.DC. Obcas me zaboli na strane vaječníku, ale nic hrozného. Delam si poprve tento cyklus ovulacni testy a nejak porad nic. Myslite, ze je mozne, ze teprve prijde? Nekde jsem cetla, ze kdyz jsou cykly takhle krátké, tak je to cca 9.DC. Predem moc dekuji za pomoc.
- Autor: Jeanne414
- Vloženo: 21.07.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána