Zpět na web

  • načítám...

C4C74C91-01AA-4911-850C-C3FEE5748CBB.jpeg

Ahoj holky, Chtela bych se zeptat na ovulaci. Cyklus mam vzdy 24-26 dnu. Dnes jsem 9.DC. Obcas me zaboli na strane vaječníku, ale nic hrozného. Delam si poprve tento cyklus ovulacni testy a nejak porad nic. Myslite, ze je mozne, ze teprve prijde? Nekde jsem cetla, ze kdyz jsou cykly takhle krátké, tak je to cca 9.DC. Predem moc dekuji za pomoc.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...