IMG_20200723_085255.jpg
[citace] **"@Payus":https://www.emimino.cz/profil/payus/** píše: "@Coccinella 13":https://www.emimino.cz/profil/coccinella-13/ "@MiliKuu":https://www.emimino.cz/profil/milikuu/ kupuju od hami, ted ma merunkovou a malinovou, ta merunkova chutna jako ryzovy nakyp. A pak od nestle jablko svestka nejaka cerealni mysiim :think: a delam mu je teda hustsi, ridka mu nechutnala nikdy, taky jsem s tou kasi mela boj aby ji vubec jedl. Ted u nej jsou top testoviny. A ta zmrzka to je uplne jinej svet chuti zase, ja si myslim ze by byl blazeny vyraz i z ledu, preci jen novy vjem ten chlad. [/citace] :D Ahoj holky, k ten přikrmům...mě se malý snad odstavý..jen mlíčko cucá pouze mezi 3-5 ráno 15 min jinak bez šance. Párkrát se mi povedlo, že sál přes den 5 min, ale klasicky jen 0,5-3 min...takže mu ještě nabízím přesnídávku. Aspoň kaši večer mu dělám z mého mlíka, abych to do něj nějak trochu dostala. Máte to taky některá, že by dítko už nechtělo noc sát? On ani lahvičku nechce. Stala se že mě zavařovačka prvního stupně. Už jsem dělala z angreštu, nektarinky, banánu+ angrešt, broskev, borůvka+ borůvka, banán, jablickovou bez i se skořicí- ta vede a teď broskev+vločky a broskev, dětské keksy..71 sklenic broskvové :see_no_evil: do toho se snažím zachránit kočku, přijela jsem ve čtvrtek od rodičů a chodí k nám na zahrádku taková ta klasicky mourovatá a byla evidentně dost nemocná, očičko a ucho ani nebudu popisovat. Obvolala jsem útulky, všude plno a než mi nabídli, že jí zaplatí veterinární ošetření včetně kastrace, byla pryč :sweat: že čtvrtka na pátek jsem nemohla spát, pořád litala ven jí volat, ale bohužel. A dneska jedeme na Lipno a po Lipně k rodičům vyzvednout čtyřnohé děti, které na Lipno nesmí na tu chatu. Tak mám starost, aby neumřela. Včera jsem oblítávala sousedy s fotkou a kontakty na ten spolek, který by zajistil veterinu, když jí dovezeme. Snad jí odchytí. Pak jí tedy zase vypustí, ale bude tam týden a dá se do kupy. Držte palce, ležela tam úplně hotová. Ale člověk nemá na to, aby platil cizí kočce 10 tisíc, noc na veterine je za litr plus léčba to bude stát asi ještě víc. Jenže já to nevěděla, že by to zaplatili. Teď mám výčitky, že už o ní mohlo být postaráno a zase nespím od 5. Jinak Vítek prostě na břicho nepůjde, už mám deprese, prostě jen na bok. Už se děsím prohlídky 3.8. :sweat:
- Autor: Jitule K
- Vloženo: 25.07.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána