67EA223A-9034-4EF3-9232-3C768E02E333.jpeg
Dobrý den, chci se zeptat zda někdo neví co to je za broučky, letos nám lezou hrozně po stole na terase a to jsme je tu nikdy neměli. Je jich hrozně moc :nevim:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 30.07.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána