IMG_20200807_090637.jpg
Takže holky...ráno jsem ještě byla 10+5 a po ulz jsem 11+6...takže od 14.7 to prcek dohnal na termín co mám s ms...prej pěkně roste až moc dokonce...asi bude po chlapovi...:rofl: Maval rucickama a nechtěl se nechat vyfotit...dr. fotky nedává, nemá tiskárnu, tak mám jen nafoceno z monitoru... Takže musím teď volat na screening a asi se preobjednat, protože mi minule kladla na srdce, že to mají podle ulz a musím být 12+6...paní tam byla strašně příjemná-v uvozovkách...takže se mi moc nechce...:pensive:
- Autor: Pavla.kd
- Vloženo: 07.08.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána