20200821_151834.jpg
Dobrý den, uz si nevím rady. Synovi (1rok) naskakali červené skvrny, které se pak rozdělí a utvoří malý puchyrek s tekutinou. Jedná doktorka si myslela ze má nestovice, ale ani po 14 dnech nic nemizi a objevuji se pořád nové. Teď jsme byli zase u jiný doktorky s tím že to nestovice určitě nejsou a dostali jsme kapky zodac a tekutý pudr a stejně nic nemizi spis se zase objevuji nove a ani kapky nepomahaji. Nevíte někdo co by to mohlo být? Dekuju moc
- Autor: Pudmilka98
- Vloženo: 21.08.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána