Zpět na web

  • načítám...

20200825_180115.jpg

Zdravím všechny snažilky. Chci se zeptat, jsou tyto rostliny, které si myslim? Co z nich používat? Listy, stonky a nebo mohu usušit celé? Chci si udělat zásobu na zimu :) :think:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...