20200825_180115.jpg
Zdravím všechny snažilky. Chci se zeptat, jsou tyto rostliny, které si myslim? Co z nich používat? Listy, stonky a nebo mohu usušit celé? Chci si udělat zásobu na zimu :) :think:
- Autor: Derden
- Vloženo: 25.08.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána