86678.jpg
Tak ja síce moc po horách netrajdám a nohy asi nemám nejak "tučné", ale tiež mi vadí, že mám širšie lýtka. Nosím sukne, šaty, ak chcem v lete nohavice, tak volím voľnejšie cullotes, kľudne aj vzorované, opticky tie lýtka nevyzerajú tak široké. Mám doma napríklad tieto z cellbesu, viz foto. A super. Mamina je už samozrejme staršia, postavu mám v tomto po nej, je pribratá a lýtka má silné tiež. Tá nosí podobné strihy, tiež pod koleno, ale jednofarebné, tmavšie. Len nie úzke capri! Tie podľa mňa ten nepomer ešte viac zvýraznia. Myslím, že tie čierne teplákové by sa dali vziať v pohode i na hory.
- Autor: barbara1005
- Vloženo: 30.08.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána