Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200903_074657.jpg

Zdravím, včera ráno jsem si dělala 2x test mama a vyšli oba pozitivní aspoň teda já tam 2 čárky vidím, dneska ráno jsem si dělala clear Blue a ten byl negativní :frowning2:️ zpoždění mám 3 dny, jaký máte na to názor? Děkuji :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...