IMG_20200903_074657.jpg
Zdravím, včera ráno jsem si dělala 2x test mama a vyšli oba pozitivní aspoň teda já tam 2 čárky vidím, dneska ráno jsem si dělala clear Blue a ten byl negativní :frowning2:️ zpoždění mám 3 dny, jaký máte na to názor? Děkuji :)
- Autor: Kikula 26
- Vloženo: 04.09.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána