Zpět na web

  • načítám...

1.jpg

Dobrý den, jak máte uchycené závěsy na stěnu. At na netu hledam jak hledam nic mi to nenajde předem děkuji UPŘESNĚNÍ: nemyslím uchycení ze shora závěsu (jako jsou garnýže a tak) ale kdyz jsou závesy roztazené tak je přichytit ke stěně zboku. Jsou různe gumičky které sepnou záves třeba v půlce ale já bych chtela pripnout na stenu jeste vkladam foto *Příspěvek upraven 08.09.20 v 14:51*

  • Autor: hdt
  • Vloženo: 08.09.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...