IMG_20200909_102337.jpg
[citace] **"@Lamicka2016":https://www.emimino.cz/profil/lamicka2016/** píše: "@Ba-stet":https://www.emimino.cz/profil/ba-stet/ mám na Instagramu Mycookingdiary a ta svoji holčičku krmi tou metodou a nevím jak se to jmenuje, vše jenna kousky. Žádné mixování a mě to přijde super. Prcek se v pohodě příkrmi klidně na cestách, dovolené. Prostě paráda. Tak třeba je Aniii zastánce stejné metody... Něco jako BLW :think: tak nějak je ta zkratka. [/citace] Jj, BLW. Já to mám celkem nastudováno a i když v tom vidím nesporné výhody pro dítě, pro *krmiče* mi to přijde jako všechno jiné, než v pohodě :D Já zatím pořád bojuju s nějakým režimem. Nejsem moc režimový člověk, ale chtěla bych ho a myslím, že pro děti je hodně důležitý...ale zároveň nechci (ani teda neumím) vnutit miminu svoji ideální představu. Navíc se to pořád mění. Jakmile si na něco zvyknu a přijmu to, tak je zase vše jinak :mrgreen: Takže momentálně jsem ráda, že do dítěte nacpu nějaké kídlo v přiměřeném čase. Ale teď Anka konečně přešla do normální židličky, tak to zkusím víc zařadit (a hlavně vymyslet systém, abych to napohodu tahala z mrazáku jako doteď 8) ). Protože ona asi typ na BLW bude. Mrkejte na dnešní svačinu.
- Autor: Ba-stet
- Vloženo: 09.09.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána