IMG_1294.jpg
Dobré ráno :) tak my dnes oficiálně začínáme 5.měsíc :) ráno jsem se skoro nenasoukala do sukně :D Jinak co se týká oblečení, dokud je teplo nosím šaty + sukně. Jinak mám z lidlu 2x těhotenské legíny M (trošku mi padají, stačilo by S) ale ty jsou boží. V těch odchodím celé těhotenství to stopro vím. Pak mám i ty těhu džíny a ty mám 38 a ty mi jsou pořád větší hlavně přes pupík :D Jinak nevolnosti jsem neměla za celé těhotenství vůbec. I s dcerou jsem měla takový pocit žaludku na vodě a tentokrát vůbec. Maximálně únava a motání hlavy. Jestli to vážně bude chlapeček tak potvrzuji teorii, že s holčičkama je víc špatně od žaludku :D Z těhotenství dcerou mám dost velké strie na bocích a to jsem pořád mazala krémem. Teď zkouším olejíčky. Mám z DM + biOil a střídám to. Pravidelně mažu každý večer. Ale tím, že už teď mám břicho opravdu veliké tak se striema opět počítám :roll: Na předporodní kurzy nemám v plánu chodit, ale chci chodit na těhotenské cvičení. Spíš ulevit zádům a tak :)
- Autor: marti.sucha
- Vloženo: 15.09.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána